mood-lighting

POZOR Důležité upozornění !!!!

V posledních měsících se množí zvěsti a dotazy s výpadky našich služeb v rámci naší sítě. U nás není možné pokud se nejedná o poruchu postihující více účastníků aby k takovým výpadkům docházelo.U nás jsou výluky či případné opravy vždy ohlášeny buď dopředu nebo je o nich bezprostředně po nebo při  poruše z naší strany informováno.

Naši Technici však řešili mnoho takových hlášení či stížností a v 99% případů byl zjištěn viník a to jest zarušená domácí wifi kolikrát neschopná provozu z důvodu obsazení vysílacích frekvencí či úplného zpomalení připojení.Bohužel již nastala situace kdy se tato domácí zařízení stávají vysoce nespolehlivá protože je jich už v provozu velké množství a ruší se navzájem. Naše společnost bude dále sice nabízet domácí routery ( Již pouze MIKROTIK ) které jsou docela odolné ale pouze s tim že takovemu provozovateli – uživateli  poté pokud se bude spoléhat pouze na toto zařízení nebude naše společnost ručit za kvalitu poskytovaného připojení.Spolehlivost bude garantována pouze na metalické nebo optické přípojce. A věřte že mnohé reklamní triky se silnými výkonnými routery jsou pouhé báchorky. Všechny zařízení v ČR musí splňovat normu 2,4 Ghz 100 mw , 5,4 Ghz 1w. Takže tomu spíše nevěřte.

Druhá příčina výpadků zní Windows 10 respektive ovladače bezdrátových zařízení ( Wifi Lan  a Lan ) obecně. Tyto ovladače jsou v samotném systému Windows špatně fungující mají snahu tato zařízení odpojovat z provozu do tkz Save Modu čímž způsobují umělé výpadky připojení.Takovému zařízeni ( Lan např. v Notebooku ) potom chvilku trvá než se s domácí WiFi znovu spojí a to je ten domělý výpadek Internetu.Ovladače pro 99% Notebooků a PC jsou k dispozici na Internetu stačí ty původní odinstalovat a ty stažené Instalovat v 99,9% případů tím problémy s opojováním těchto zařízení končí. Kdo potřebujete  poradit neváhejte se na nás obrátit o pomoc.

Všechny Informace naleznete v cekci Informace/aktuality

Comments are closed.

Zpět na předchozí stránku
Odeslat